رقابت ها در ناروتو

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,
ناروتو رقابتها
در طول سری از ناروتو هستند، رقابت های زیادی بین شخصیت وجود دارد. در زیر شما می توانید اطلاعات مربوط به برخی از رقابت های اصلی است که در سراسر مجموعه گسترش پیدا کنید.

ناروتو و ساسکه

http://upload7.ir/imgs/2014-07/62837290349029557385.jpg
از آنجا که در حال حاضر آنها در آکادمی یکدیگر دیدم. آنها یکدیگر را تحقیر کرده ام. ساسوکه محبوب با تمام دختران و اهمیتی نمی، ناروتو بود محبوب با هر یک از دختران و مراقبت بود. ناروتو همیشه فکر می کردم ساسوکه تلاش بود تا نشان دهد و ساسوکه اساسا اذیت با ناروتو بود تا زمانی که او در اولین نبرد واقعی خود را با Zabuza دیدم. سپس ساسوکه اذعان کرد که ناروتو نه تنها نینجا آزار دهنده و کمی احترام بیشتری برای ناروتو کردم. در حال حاضر به جای فقط resenting ناروتو، او آن را ساخته شده به هدف خود او را شکست. ناروتو و ساسوکه آموزش به شدت به ضرب و شتم یکدیگر در مبارزه با.

 
گای و کاکاشیhttp://upload7.ir/imgs/2014-07/56212283956665526684.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-07/60032178617975217573.jpg
از آنجا که آنها در آکادمی بودند، این دو Jounins در حال حاضر در حال دعوا بودند به بالای صفحه دیگر. رکورد خود را در هر نوع از بازی رقابتی، بازی، یا هر چیز دیگری (که شامل بازی "سنگ، کاغذ، قیچی")، 49-50 و تنها با 1 است، با Gai با به حریف برتری رقابت آنها بسیار شدید است و آنها به طور مداوم می باشد. برگزاری مسابقات مختلف، که به طور گسترده ای در محدوده، به ببینید که چه کسی بهترین است. راه دیگر که رقابت خود را بیان است که از طریق تیم خود را از Gennins. هر زمان که دانش آموزان خود را به نبرد با یکدیگر می روند؛ آنها آنها را ترغیب به ضرب و شتم دیگر به دلیل رقابت خود را. در بسیاری از موارد با این حال، این رقابت برای مقاصد خنده دار استفاده می شود.
اینو و ساکورا


هنگامی که این دو در آکادمی نینجا بودند، اینو به یک دختر محبوب تر کمک کرد که ساکورا به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتری در خود و بهتر است در بسیاری از چیزها تبدیل شده است. آنها بهترین دوستان و هم همراه واقعا خوب است. اما پس از آن هر دو آنها متوجه می شد که دیگر دوست ساسوکه. به این دلیل، آنها رقبای شد، بحث که عشق به ساسوکه برنده شوید. بزرگترین نبرد خود را در مقدمات بخش 3 از آزمون Chunnin بود و یک کراوات بود. در طول مبارزه، آنها آمده است که این مبارزه بود در مورد ساسوکه نیست و هر یک از Shinobis قدرت واقعی خود را نشان داد.

نجی و راک لی
http://upload7.ir/imgs/2014-07/69961170541351737293.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-07/54867466078210152276.jpg
اگر چه این رقابت است به عنوان آشکار نمی کند و نشان می دهد نه به عنوان اغلب به عنوان دیگر، آن است که وجود دارد. نجی معتقد است که زمانی که یک فرد متولد شده، سرنوشت خود را به تصمیم و نمی تواند تغییر کند. راک لی معتقد است که از طریق کار سخت، هر کسی می تواند استقامت. راک لی تا به همیشه می خواستم برای شکست دادن نبوغ نجی، اما نجی واقعا شرایط راک لی نمی به عنوان نینجایی خوب تا زمانی که مبارزه لی با گارا.


برچسب‌ها :
نویسنده: Arash-PN | نسخه قابل چاپ | 1393/5/2 - 01:49 | 1 2 3 4 5

اطلاعاتی کامل درباره ی انواع جتسو ها

دسته بندی : <-ArchiveEntryCategory->,
ناروتو فهرست تکنیک
در انیمه و مانگا ناروتو سری JUTSU یک اصطلاح کلی است که اشاره به هر روش نینجا ممکن استفاده کنید که یک انسان معمولی به احتمال زیاد قادر به به طور طبیعی تقلید است. جوتسو در اغلب موارد در دستکاری از چاکرا با استفاده از روش های مختلف تکیه می کنند، محبوب ترین آنها که مهر و موم دست است.مهر و موم دست از ترکیبی از کاراکتر دوازده حیوانی که از شاخه های زمینی چینی مشتق شده است.

در برخی از موارد خط بین یک عمل ساده و JUTSU تار و مبهم است، اجازه می دهد برای برخی از شوخ طبعی (ناروتو اوزوماکی: "چه شما چگونه شل؟!؟" ساسوکه اوچیها: ". تکنیک فرار طناب این مسائل اساسی است") .

تا کنون، چند صد JUTSU های مختلف مشخص شده است، که نام های کمی متفاوت بسته به رسانه ها که در آن به نظر می رسد. نسخه انگلیسی از مانگا ناروتو و انیمه هر دو نام متفاوت برای JUTSU، که معمولا از ترجمه تحت اللفظی از نام ژاپنی برای JUTSU مطابقت ندارد استفاده کنید.دوبله انگلیسی از انیمیشن تمایل به ترک کلمه "JUTSU" ترجمه نشده، در حالی که مانگا انگلیسی آن ترجمه را به "[نام JUTSU] تکنیک" یا "هنر [نام JUTSU]."
چاکرا:
ضروری که در JUTSU اساسی ترین، چاکرا مخلوطی از وجود انرژی در هر سلول از بدن و انرژی معنوی به دست آمده از تمرین و تجربه است. هنگامی که مخلوط شده، می توان آن را از طریق سیستم گردش خون چاکرا، که به چاکرا به عنوان سیستم گردش خون منظم است به خون، به هر یک از 361 نقاط چاکرا در بدن هدایت. از طریق روش های مختلف است که رایج ترین که handseals دارد که چاکرا پس از آن می تواند دستکاری شود برای ایجاد یک اثر است که نمی شود در غیر این صورت، مانند راه رفتن بر روی آب ممکن است.

با توجه به نسبت که در آن انرژی جسمی و روحی مخلوط شده است، انواع مختلف از چاکرا می تواند تشکیل شود. چاکرا عنصری محصول مشترک بیشتر از این است، و برای انجام JUTSU عنصری. پنج طبیعت عنصری است زمین، آتش، رعد و برق، آب، و باد. بیشترین نینجا یک میل طبیعی به یک نوع از چاکرا، اما دارای ظرفیت برای ایجاد چاکرا عنصری به غیر از میل خود را دارند. هر عنصر در هر دو قوی تر و ضعیف تر از دیگری است.منظور آتش، باد، رعد و برق، زمین، و آب است، با هر ضعیف تر از قبلی و قوی تر از بعد بودن. آب حلقه را به آتش. علاوه بر این، روش های عنصری را می توان با روش های عناصر یکسان مقابله، ارائه روش در حال مقابله است از قدرت مساوی یا کمتر.

genkai kekkei برخی نیز می تواند عناصر منحصر به فرد، مانند چوب و یخ از طریق ترکیبی از عناصر اساسی، که نینجا عادی قادر به انجام این کار می باشد، ایجاد نماید. در حالی که برخی نینجا قادر به تولید انواع متنوع از چاکرا، آنها نمی توانند به طور همزمان انجام آن است. Yamato به هم اشاره نور و چاکرا تاریک، اما در آنچه که آنها برای استفاده استادانه درست نیست. نمونه ای از چاکرا تاریک خواهد بود که قبیله نارا، به عنوان دیده می شود زمانی که Shikamaru با استفاده از چاقو چاکرا برای جذب چاکرا خود را، و آن را از توانایی های همان تکنیک سایه تقلید خود را. نمونه هایی از چاکرا نور هنوز داده نشده است.
اطلاعات عمومی:
genjutsu، نینجوتسو، و taijutsu: به طور کلی، JUTSU به سه دسته تقسیم شده است. نینجوتسو همچنین دارای دو زیر مجموعه ها: آب بندی JUTSU و JUTSU مهر و موم نفرین، که JUTSU مورد استفاده برای ایجاد مهر و موم برای مقاصد مختلف.

همچنین می kekkei توانایی genkai وجود دارد. این در واقع JUTSU، اما توانایی های ژنتیکی به ارث برده است که تنها با قبیله خاص برخوردار نیست. برخی JUTSU در genkai kekkei، مانند Tsukuyomi ایتاچی اوچیها را بر اساس، و در نظر گرفته JUTSU Hiden.

بسته به نوع مشکل و یا مهارت لازم برای انجام یک JUTSU، آنها را متفاوت قرار گرفت. در مجموع از شش صفوف، به علاوه دو صف و رسمی برای شرایط خاص وجود دارد. رتبه JUTSU، لزوما به معنی آن خواهد شد موثر تر از JUTSU پایین رتبه، فقط سخت تر برای انجام درست. اثربخشی کلی از هر JUTSU داده شده است تا حد زیادی به مهارت های فردی است.دو صف و غیررسمی JUTSU Hiden و kinjutsu. JUTSU Hiden می JUTSU را از نسلی در یک قبیله گذشت به نسل. این JUTSU رتبه بندی نیست، زیرا هیچ کس در خارج از قبیله می داند که چگونه آنها را انجام دهد. JUTSU بر اساس genkai-Kekkei نیز در این رتبه قرار می گیرند از آن غیر ممکن است برای هر کس دیگر به آنها انجام دهد. Kinjutsu، از سوی دیگر، اغلب به یکی از شش رده های اصلی قرار می گیرند، اما یک استثنا زیرا آنها ممنوع است (و یا، دست کم، اخم بر) به یادگیری و یا انجام دهد. روش می توان طبقه بندی شده به عنوان ممنوع است اگر آن را هر دو باعث آسیب بزرگ به کاربر، مانند باز کردن هشت گیتس، و یا اگر از روش های تاریک یا شیطانی در طبیعت، مانند آن استفاده شده توسط اروچیمارو می باشد. شش صفوف JUTSU اصلی به شرح زیر است:

      · E-رتبه: سطح دانش آموز آکادمی
      · D-رتبه: سطح Genin
      · C-رتبه: سطح Chunin
      · B-رتبه: سطح Jonin
      · A-رتبه: سطح Kage و یا سطح Jonin
      · S-رتبه: راز: سطح شدید و یا سطح Kage

لعنت به مهر جوتسو:
لعنت به JUTSU مهر می باشد JUTSU که با استفاده از 'مهر و موم نفرین ویژه برای قرار دادن کسی تحت کنترل کاربر و یا استخراج یک اثر غیر طبیعی در یکی از آنها در قرار می گیرد.

Genjutsu راهنمای:
Genjutsu روش که با استفاده از چاکرا در سیستم عصبی قربانی برای ایجاد توهم هستند؛ اساسا یک نینجوتسو فکری پیشرفته. کسانی که با توانایی های ویژه ای مانند شارینگان خاندان اوچیها یا کسانی که با هوش بالا هم راحت تر اجرا و مقابله با genjutsu، از توجه به جزئیات کلیدی است. باعث نفر را هدف قرار داده به شنیدن، دیدن، بو، طعم و / یا احساس احساس است که در واقع وجود دارد، آنها به منظور دستکاری نشده - genjutsu اغلب دیده می شود ایجاد ساده از phantasms است. به عبارت دیگر، genjutsu بر حواس پنج گانه، هر چند برنامه های کاربردی دیگر از genjutsu وجود داشته باشد. کسانی که تحت تاثیر genjutsu یا یخ در محل و یا از دست دادن هوشیاری، بسته به اینکه چگونه قادر به آنها در شناخت و دفاع در برابر آن است.

راه های مختلفی برای مقابله با genjutsu وجود دارد. زیرا با استفاده از چاکرای خود را قربانی در برابر آنها، به هدف می تواند genjutsu توسط اخلال در جریان چاکرا خود را لغو کنید. این است که به نام Genjutsu لغو. روش دیگر، باید برای صرفنظر کردن از genjutsu، درد شدید آنها موفق (هر چند که ناشی از genjutsu نیست) می توانید آنها را از آن ضربه محکم و ناگهانی، و در نبرد بین Shikamaru نارا و Tayuya، هنگامی که Shikamaru استفاده می شود سایه خود را برای شکستن انگشت خود را در نشان داده شده است به منظور خود ضربه محکم و ناگهانی از شیطانی فلوت genjutsu توهم Tayuya است. در نهایت، شخص دیگری می تواند جریان چاکرا خود را برای آنها از طریق تماس فیزیکی را مختل کند. سطح genjutsu تعیین مشکل در شکستن آن.

Kekkei Genkai:
Kekkei Genkai توانایی های ژنتیکی گذشت در قبیله خاص می باشد. بیشترین قبیله JUTSU خاص مربوط به genkai kekkei خود (مانند شیطانی یخ آینه Haku یا رقص Kimimaro کاگویا از نهال سرخس) را توسعه داده اند. Kekkei genkai و JUTSU مربوط به آنها را نمی توان آموخت و یا کپی شده توسط دیگران، به آنها نیاز به صفت ژنتیکی خاص به کار می کنند. توانایی genkai Kekkei که از طریق چشم کاربر کار می دا به نام؟؟ JUTSU (CZ ³ è ¡"، JUTSU؟ دا؟؟" تکنیک دانش آموز ")، مانند Byakugan و شارینگان.

نینجوتسو راهنمای:
نینجوتسو یک واژه مبهم اشاره به تقریبا هر تکنیکی است که از چاکرا و اجازه می دهد تا کاربر را به انجام چیزی است که آنها در غیر این صورت خواهد بود که قادر به انجام این کار است. بر خلاف genjutsu، که باعث می شود حریف توهمات، اثرات نینجوتسو است کاملا واقعی است. نینجوتسو متکی بر چاکرا و، بسیاری از زمان، مهر و موم دست (هر مهر و موم دست نشان در تقویم چینی یک حیوان مختلف) موثر باشد.دست ها را در موقعیت های پی در پی قرار داده است که چاکرا قالب در روش های لازم برای انجام JUTSU. این است که همیشه سازگار، با این حال، و برخی از JUTSU ساده تر به نظر می رسد تبدیل به طبیعت دوم به نینجا با تجربه، پس از آن آنها می توانید آنها را در استفاده خواهد بود. علاوه بر این، برخی از نینجوتسو را می توان به عنوان یک JUTSU عنصری طبقه بندی شده، در آن موارد که در آن یک عنصر خاص (زمین، آتش، رعد و برق، آب، باد) استفاده می شود.
راهنمای Taijutsu
Taijutsu اشاره به هر گونه تکنیک های مربوط به هنرهای رزمی و یا بهینه سازی توانایی های طبیعی انسان به طور کلی. به عبارت دیگر، taijutsu است با دسترسی به استقامت کاربر به طور مستقیم، به جای تبدیل استقامت کاربر برای چاکرا به منظور اجرای یک نینجوتسو یا روش genjutsu، به این معنی است که taijutsu است بسیار سریعتر به اجرا از (هر چند به طور بالقوه به عنوان قدرتمند نه به عنوان) نینجوتسو اعدام و یا genjutsu. در برخی موارد، چاکرا استفاده می شود به منظور افزایش تکنیک، به ویژه در سبک آرام مشت قبیله Hyuga است. به طور کلی، با این حال، یک کاربر taijutsu به ندرت با استفاده از چاکرا در حملات خود را. 
آب بندی راهنمای جوتسو:
آب بندی JUTSU تکنیک است که مهر و موم "همه چیز را به یک شی دیگر در انیمه و مانگا ناروتو سری.

عکس هایی از چند جتسو :http://upload7.ir/imgs/2014-07/82704741386027394451.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-07/28682265309678777032.jpg


http://upload7.ir/imgs/2014-07/76757186305167707298.jpg


http://upload7.ir/imgs/2014-07/24953051507077822451.png


برچسب‌ها :
نویسنده: Arash-PN | نسخه قابل چاپ | 1393/5/2 - 01:10 | 1 2 3 4 5
ناروتو (دست مهر و موم)
این 12 مهر و موم دست های اصلی استفاده شده توسط نینجاها به انجام Jutsus می باشد. هر جوتسو های مختلف یک ترکیب منحصر به فرد از مهر و موم و هر مهر و موم های مختلف نشان دهنده یک حیوان از چینی سخت افزار.

نقشه جهان ناروتو
                            هر کشوری است به نام یا در ارتباط با نوع خاصی از عنصر. رزمندگانی که از یکی از این کشورها می آیند معمولا تکنیک های ویژه ای است که باید با عنصر مورد احترام است. در این سری از ناروتو، تنها 4 کشور اصلی واقعا شناخته شده است. این کشور آتش، آب، صدا، و زمین می باشد.

جهان همانطور که می دانیم به پنج کشور بزرگ و یا قدرت و آنهایی که چند کوچک تقسیم شده است. در هر یک از این نواحی، یک روستای پنهان که churns از نینجاها قدرتمند وجود دارد.نین قدرتمند ترین در روستایی به عنوان یک Kage دانم. کونوها مانند یک روستا است و او نیز به عنوان روستای پنهان از برگ شناخته شده است. (Kage در کونوها به عنوان هوکاگه شناخته شده است و در حال حاضر دارنده موقعیت هیچ یک دیگر از تسوناده است.) 
پنج کشور بزرگ

از کشورهای پراکنده در مورد جهان ناروتو، پنج در نظر گرفته شود که قوی ترین و با نفوذ از همه آنها را. این سرزمین از زمین، سرزمین آتش، زمین از رعد و برق، زمین از آب، و زمین از باد است. هر نشان دهنده یکی از پنج عنصر (زمین، آتش، رعد و برق، آب و باد، به ترتیب) و هر یک توسط یک Kage حکومت می کرد.
زمین از زمین

سرزمین کره زمین در این مجموعه توجه چندانی دیده است تا کنون. چه کمی شناخته شده است این است که در صخره ها و غارها، پوشش داده شده با کوه اقدام به عنوان یک مرز طبیعی برای کشور است که ارتباط با کشورهای دیگر دشوار است. باد از کشور نیز به خصوص قوی است، چیدن سنگ به عنوان آنها و رها کردن آنها را به شهرستانها. آنها متحدان با زمین از آتش نیست، همانطور که در قوس کاکاشی GAIDEN اشاره کرد. روستای پنهان آنها Iwagakure، روستای پنهان در سنگ است. 
سرزمین آتش

سرزمین آتش خانه را به Konohagakure، روستای پنهان در برگ است، و به خانه اکثر شخصیت های اصلی در ناروتو است. این یک آب و هوای نسبتا معتدل با شرایط به طور کلی آفتابی لذت می برد، اجازه می دهد برای برداشت محصول خوب ومهربان تمام طول سال. از آنجا که از محل آن، سرزمین آتش معاملات به شدت با دیگر کشورهای اطراف، و آن را یکی از بزرگترین جمعیت و قویترین اقتصادها در جهان ناروتو. این در ابتدا به طور گسترده ای به عنوان یکی از قوی ترین کشور در نظر گرفته شد، اما پس از حمله به اروچیمارو از کونوها به طور قابل توجهی ضعیف تر شد.
زمین از رعد و برق 

سرزمین رعد و برق نیز توجه چندانی در این مجموعه دیده می شود. این کتاب اطلاعات اولین بار آن را به عنوان یک شبه جزیره تقسیم بر دامنه کوه گسترده، با رودخانه های متعدد در حال اجرا از آن به دریا. چشمه های آب گرم نیز در این کشور رایج است. روستای پنهان آن Kumogakure، روستای پنهان در ابرها است.
سرزمین آب 

سرزمین باد یک کشور بزرگ، خشک، و متروک که شهرستانها به طور معمول در نزدیکی منابع آب یافت می شود. در حالی که بسیاری از کشور نامهربان است، جمعیت بزرگ و مرفه به دلیل معاملات مکرر خود را با زمین از آتش است. در حالی که به عنوان اغلب به عنوان سرزمین آتش، سرزمین باد دیده نمی دریافت مقدار زیادی از توجه در این سری است، و بسیاری از نینجا بزرگ و قدرتمند را به تماس خود را دارد. روستای پنهان آن Sunagakure، روستای پنهان در شن و ماسه است. سرزمین باد با سیاست نسبتا سالم بوده است تا زمان های اخیر، و حتی یک پیمان صلح امضا شده با سرزمین آتش است. ارباب حاکم آن، با این حال، به طور سیستماتیک کاهش نیروی نظامی خود و انتقال ماموریت های او به طور معمول به روستای پنهان کشور خود را به Konohagakure آدرس، باعث اقدامات از جان گذشته در بخشی از Kazekage در آن زمان بوده است.


برچسب‌ها :
نویسنده: Arash-PN | نسخه قابل چاپ | 1393/5/2 - 01:04 | 1 2 3 4 5
شارینگان
شارینگان حد اصل و نسب، یا Kekkei Genkai، که در اعضای خاندان اوچیها از Konohagakure به نظر می رسد. برخی فکر می کنند که آن را از Byakugan سال ها پیش به دست آمده بود. این اجازه می دهد تا کاربر را به درک این حمله از حریف تقریبا قبل از حمله می داند چه حمله آنها ساخت.شارینگان همچنین اجازه می دهد تا کاربر برای دیدن جریان چاکرا در درون یک فرد، اما به میزان کمتر از Byakugan


مراحل شارینگان :


قدرت شارینگان را، به دلیل روابط خود را با نفرین و نفرت، هر دو برکت و لعنت است. لحظه ای که یک اوچیها می آید به دانستن احساسات قوی نسبت به کسی، از جمله عشق و دوستی، شرایط استرس زا و یا احساسی از دست دادن آن شخص با ارزش باعث می شود که مغز به انتشار، نوع خاصی از چاکرا که اعصاب بینایی در حالی که تبدیل تاثیر می گذارد به ارمغان آورد چشم به شارینگان. پس از فعال سازی اولیه آن، شارینگان ممکن است آزادانه استفاده می شود، اگر چه ممکن است برای یک اوچیها به از دست دادن حافظه از چنین رویداد و آن را تا زمانی که از سال اراده مجددا فعال کنید بعد. هنگامی که شارینگان است برای اولین بار توسط کاربر فعال شده است، آن را تا به تعداد مختلف tomoe در اطراف دانش آموز مرکزی، مختلف بین کاربران.
ساسوکه به طور کامل بالغ شارینگان.
wielder از شارینگان، از ادامه استفاده و آموزش، تغییر شکل آن بیشتر است، که شامل چشم بلوغ به طور کامل تا زمانی که آن را تا سه tomoe. همانطور که شارینگان توسعه، دستاوردهای کاربر توانایی از طریق حس چشم به اوج به اوج. به عنوان مثال، آنها حداقل می توانید کپی حرکات دست با یک tomoe، پیش بینی حرکت یک شخص و فنون و مطالب، با دو و به طور کامل استفاده از توانایی های شارینگان را هنگامی که آن را به طور کامل بالغ. از چه کاراکترهایی اشاره کرده اند، این dojutsu ظاهرا "می درخشد" در تاریکی. درست به نام خود، شارینگان و شکلهای آن توانایی چرخش نشان داده اند. نشان داده شده است که زمانی که فرد بیدار Mangekyo شارینگان خود را بدون شارینگان به طور کامل بالغ، شارینگان خود را به طور خودکار به طور کامل بالغ خواهد شد در حالی که در حال توسعه را به یک Mangekyo شارینگان.


توانایی شارینگان :

"چشم بصیرت" و "چشم از هیپنوتیزم": توانایی شارینگان از دو بخش تشکیل شده است. برای اولین بار از قدرت شارینگان است که شما قادر به دیدن جریان چاکرا.شارینگان خود را رنگ می دهد به چاکرا، اجازه می دهد wielder به آنها را متمایز. آنها همچنین قادر به تشخیص دهید که فرد تحت genjutsu به دلیل جریان چاکرا فرد خواهد بود نامنظم می باشد. توانایی دوم بیشتر برجسته شارینگان را اعطا کاربر وضوح باور نکردنی از ادراک، اجازه می دهد آنها را به راحتی genjutsu و اشکال مختلف از چاکرا تشخیص، هر چند نه به اندازه همان Byakugan. این همچنین اجازه می دهد تا کاربر به انتخاب کنید تا در جزئیات ظریف، آنها را قادر به خواندن حرکات لب و یا چیزی شبیه به حرکات مداد را تقلید کند. همانطور که شارینگان تکامل می یابد، به دست آوردن tomoe بیشتر، این توانایی گسترش به اینکه قادر به ردیابی اشیاء سرعت در حال حرکت در نهایت قبل از دادن مقداری از قابلیت های پیش بینی شده به کاربر، اجازه می دهد آنها را برای دیدن تصویر حرکت از یک مهاجم از کوچکترین تنش عضلانی در بدن خود را و ضد حمله و یا بدون هیچ گونه جنبش هدر رفته گول زدن. با این حال، حتی اگر کاربر ممکن است قادر به دیدن یک حمله و یا می دانم آن را در حال آمدن است، بدن خود را ممکن است همیشه هم به واکنش نشان می دهند داشته باشد.

سوم و شناخته شده ترین توانایی شارینگان این است که کمک های مالی به کاربر توانایی کپی تقریبا هر روش که او شاهدان، جدا از دیگر تکنیک های genkai kekkei. کاربر می تواند با نینجوتسو، genjutsu، و taijutsu با دقت نزدیک به کامل حفظ، اجازه می دهد تا کاربر را به استفاده از تکنیک های به عنوان خود را، و یا حتی اصلاح آنها را به ایجاد روش های جدید خود را، بسیار شبیه به شیر دسته کوچک موسیقی جاز ساسوکه اوچیها است. به منظور تولید مثل روش کپی شده، با این حال، باید مهارت یا توانایی انجام آنها لازم است. به عنوان مثال نخست با نام تجاری راک لی از taijutsu است. در حالی که ساسوکه قادر به کپی کردن برخی از حرکت لی بود، آنها فشار بسیار قابل توجهی بیشتر در مورد او را از او آموزش دیده تقریبا به اندازه لی به حال نشده بود. علاوه بر این به مهارت های فیزیکی و تکنیک های genkai kekkei، شارینگان می تواند تکنیک های وابسته به عوامل دیگر، مانند احضار که کاربر تا به قرارداد با امضا نکرده است، مجددا بسازند.

نهایی توانایی شارینگان را معمول مورد استفاده قادر به القای یک نام تجاری منحصر به فرد از هیپنوتیزم است که شامل پیشنهاد اعمال و افکار را به حریف از طریق genjutsu بازیگران با تماس چشم ساده بین هر دو طرف است. کاربران پیشرفته تر شارینگان می تواند توانایی هیپنوتیزم حتی بیشتر به نقطه ای که احضار قدرتمند مانند Manda و یا حتی یک جانور دم ممکن است کنترل کنند. هنگامی که این در برابر Manda و نه دم استفاده شد، چشم خود را بر الگوی tomoe از شارینگان کاربران در حالی که تحت تاثیر هیپنوتیزم در زمان.

توانایی خواب آور همراه با جنبه های دیگر از شارینگان باعث می شود که کاربر به نظر می رسد به عنوان اگر آنها می توانند "به آینده". اول، کاربر کاملا باید تقلید هر حرکت حریف خود را می کند و احتمالا افکار و کلمات خود را از طریق مشاهده دقیق. پس از آن، آنها نشان می دهد اقدام به حریف از قبیل مهر و موم دست برای یک تکنیک است که حریف و کاربر شارینگان حال حاضر می دانیم و کپی که. با این کارها انجام می شود، کاربر می تواند عمل حتی قبل از حریف انجام می دهد، تکمیل احتمالا با استفاده از genjutsu شارینگان را به اشتباه یا به تأخیر انداختن آنها. همانطور که با دیگر genjutsu، genjutsu بازیگران با شارینگان قادر به قرار دادن حریف به خواب، القای فلج، دوباره پخش خاطرات را به شخص دیگری از طریق genjutsu، و یا ایجاد توهم های مختلف به فریب کسی می باشد. قدرت توهم شارینگان را وابسته به دانش و مهارت با اجرای genjutsu کاربر است. دو کاربران شارینگان نیز قادر به آزاد کردن هر یک از دیگر از انواع دیگری از genjutsu توسط اول با استفاده از genjutsu در هر یک از دیگر، اجازه دادن به آنها برای ورود به ذهن رفقای خود را آزاد و هر یک از دیگر از genjutsu می باشد.

علاوه بر این، به ندرت استفاده شده توسط قبیله اوچیها، شارینگان می تواند اجازه می دهد تا کاربر را به انجام دو بسیار قدرتمند و منحصر به فرد genjutsu: Izanagi و ایزانامی، که تغییر و یا تعیین سرنوشت خود، به دست آمد. با استفاده از Izanagi، کاربر می تواند واقعیت برای یک مقدار کوتاه از زمان پیچ و تاب، در حال تغییر واقعیت به توهم و توهم به واقعیت است، در نتیجه فرار از مرگ و بازنویسی سرنوشت. هر چند استفاده از این روش به حد کامل آن، کاربر باید DNA از هر دو اوچیها و Senju داشته باشد. ایزانامی، از سوی دیگر، یک genjutsu که به دام می اندازد قربانی در یک حلقه بی نهایت بی توجهی به حواس پنجگانه خود است؛ این روش به طور خاص ایجاد شد برای مقابله با هر کسی که توانایی Izanagi را برای تغییر سرنوشت خود سوء استفاده کند، از طریق مجبور کردن قربانیان به بطور منظم احساس وضعیت بارها و بارها تا زمانی که آن را قبول و بس با استفاده از Izanagi. هر دو روش kinjutsu برچسب، چرا که استفاده از هر دو باعث می شود که چشم که Izanagi یا ایزانامی انجام به بستن برای همیشه لطفا برای.

اگر چه شارینگان مصرف چاکرا کاربر در حالی که فعال، مقدار چاکرا است که کاربر باید اعمال تا ناچیز است که می تواند آن را فعال نگه دارید به طور مداوم است. در واقع، ایتاچی اوچیها به طوری استادانه با شارینگان که او قادر به نگه داشتن آن فعال برای بیشتر از زمان، تنها یک بار آن را غیرفعال بعد از استفاده از Tsukuyomi در ساسوکه و کاکاشی، و همچنین اماتراسو برای فرار از Jiraiya، به دلیل خستگی بود. با این حال، زمانی که شارینگان به غیر اوچیها پیوند، تخلیه چاکرا قابل توجه است، منجر آنها را به پوشش دادن آن تا زمانی که استفاده نمی کنید. این به نظر می رسد با به دست آوردن سلول های Senju به منظور افزایش نشاط خود دور می شود.
همانطور که در بالا ذکر شد، شارینگان، و به ویژه شکل تکامل یافته آن، Mangekyo شارینگان، می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحت انقیاد درآوردن نه دم. شده است در افسانه هاو روایات قومی اوچیها مادارا اوچیها و توسط که اشاره کرد که جانوران برده به کسانی که با چشمان پر برکت بود اعلام کرد. برخی از صاحبان dojutsu نیز می تواند محل ناخودآگاه در درون یک jinchuriki وارد کنید به طور مستقیم سرکوب چاکرا جانور دم خود را، به عنوان ساسوکه اوچیها نشان وقتی که وارد ناخودآگاه ناروتو اوزوماکی و چاکرای نه دم 'سرکوب شده است.


دریافت شارینگان :

شارینگان باید توسط کاربر فعال می شود زمانی که آنها با شرایط دشوار مواجه شده و یا تحت فشار روحی قرار می گیرد.

همچنین ممکن است به پیوند شارینگان از فردی به فرد دیگر همانطور که اشاره شد مورد کاکاشی هاتاکه که شارینگان خود را از رفیق سابق خود، Obito اوچیها دریافت کرد. مادارا اوچیها به ذکر است که یک فرد نیاز دارد که دارای دو شارینگان به منظور خارج کردن پتانسیل واقعی چشم است. شارینگان کاکاشی را نمی توان به غیر فعال و نیاز او به استفاده از چاکرا بیش از اوچیها خواهد، پوشش چشم با پیشانی بند خود را برای حفظ چاکرا در حالی که استراحت برای مدت طولانی پس از استفاده گسترده در میدان نبرد. از آنجا که کاکاشی شارینگان خود را از Obito به دست آمده، آنها از همان روش ها و ابعاد دیگر به اشتراک بگذارید. ظاهرا، اگر یک اوچیها زندگی می دهد و به دور شارینگان خود، آنها را هنوز هم یک لینک به چشم جدا شده اند، و قادر خواهد بود به "دیدن" آنچه را که چشم می بیند در بعضی موارد، هر چند این به نظر می رسد به یک محدوده خاص محدود شود.
در روشی مشابه، Danzo Shimura به حال شارینگان به جای چشم راست طبیعی خود را، که او را از Shisui اوچیها، که او نگه داشته پنهان در زیر باند خود را به دست آورد. Danzo نیز در دست راست خود را، که مهر و موم شده تا زمانی که آنها نیاز به نگهداری می شدند در اختیار ده شارینگان. همچنین ممکن است به آن پیوند به حیوانات، به عنوان ایتاچی با یکی از کلاغ خود را به شارینگان Shisui را انجام داد.


پیوند شارینگان :

ممکن است که به پیوند چشم شارینگان از فردی به فرد دیگر، به عنوان با کاکاشی و رفیق مرحوم او Obito اوچیها رخ داده است. با این حال، چشم پیوند را به عنوان به خوبی کار نمی کند در یک بدن غیر اوچیها، باعث فشار بیشتر بر روی کاربر، به عنوان مورد با کاکاشی است - استفاده طولانی از شارینگان خود باعث می شود که او را به سقوط. اعضای قبیله اوچیها با این ضعف بر دوش نه. در حالی که فعال شدن شارینگان می کند مصرف چاکرا، تخلیه کوچکی که به ناچیز است. ایتاچی به طور خاص به نظر می رسد هیچ مشکل نگه داشتن شارینگان خود را فعال نزدیک به طور مداوم.

پیوند چشم شارینگان از زندگی و یا مرحوم اوچیها تنها راه برای جلوگیری از از دست دادن بینایی در طول زمان از Mangekyo شارینگان است.
شخصیت های که دارای شارینگان اند :

شخصیت های که در حال حاضر دارای شارینگان عبارتند از ساسوکه اوچیها، کاکاشی هاتاکه و مادارا اوچیها. چشم کاکاشی توسط Obito اوچیها، یکی از هم تیمی های خود در اصل سه مرد تیم نینجا خود را به او داده شده بود. Obito آن را در مبارزه با نینجایی سنگ پنهان شده است. دیگر weilders شناخته شده عبارتند از Danzo Shimura، Fugaku اوچیها، Hikaku اوچیها، Inabi اوچیها، ایتاچی اوچیها، کلاغ ایتاچی است، Izuna اوچیها، Kagami اوچیها، Obito اوچیها، Setsuna اوچیها، Shisui اوچیها، Tekka اوچیها، و Yashiro اوچیها

Mangekyou شارینگان :

Mangekyo شارینگان است که توانایی به کنترل نه دم شیطان فاکس، شاهکار فقط مادارا و Obito اوچیها نمایش داده شده اند تا کنون. همچنین آنها را از دسترسی به سایر تکنیک های قدرتمند اعطا می کند.Mangekyo شارینگان است از شارینگان معمولی با ظاهر آن، که تغییرات به صورت مهر و موم tomoe متمایز شوند. بر خلاف شارینگان، ظاهر Mangekyo شارینگان از کاربر به کاربر با تمام صاحبان شناخته شده از dojutsu داشتن چشم که شبیه تغییرات فرفره متفاوت است.

Mangekyo شارینگان می دهد دسترسی کاربر را به چندین تکنیک قدرتمند، با هر کاربر بیداری توانایی های مختلف. این خدمات عبارتند از روش قدرتمند آتش اماتراسو، تقریبا غیر قابل شکست genjutsu Tsukuyomi و در موارد نادر، استفاده از سوسانو. برخی از صاحبان بیدار از روش های مشابه در هر دو چشم، مانند Obito اوچیها، که چشم اجازه می دهد تا کاربر را به استفاده از فضا زمان ninjustu مانند روش بعد، تغییر Kamui، و همچنین Shisui اوچیها، که چشم هر دو قادر به فعال Kotoamatsukami. با استفاده از Mangekyo شارینگان قرار می دهد فشار بر روی چشم کاربر و چشم انداز خود را نابود، در نهایت منجر به کوری می شود. این را می توان با پیوند جفت دیگری از Mangekyo شارینگان از یکی از بستگان نزدیک مانند برادر و خواهر جلوگیری می شود.تازه به دست آورد Mangekyo شارینگان به نظر می رسد مثل یک ادغام هر دو چشم و دوبله شده است ابدی Mangekyo شارینگان.

 
Rinnegan :

این dojutsu نشان داده شده است قادر به تغییر به Rinnegan. این مادارا اوچیها، که اشاره کرد که پس از او به دست آورد DNA Hashirama Senju در دره از پایان و DNA را به زخم های خود را یکپارچه، dojutsu را بیدار نمی کند تا زمانی که مرگ نزدیک بود نشان داده شد. این اطلاعات به ظاهر در سنگ بنای یادبود از اوچیها واقع در حرم Naka نوشته شده است.


دوستان این متن از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه شده است
دانلود Naruto Ninja Font

برچسب‌ها :
نویسنده: Arash-PN | نسخه قابل چاپ | 1393/5/2 - 00:01 | 1 2 3 4 5

آخرین مطالب

محبوب ترین مطالب

درباره ما

نظرسنجی

آمار وبلاگ

کد های کاربر